درباره نویسنده

محمد حسین عامری

به نام خدا زندگی صحنه يکتای هنرمندی ماست* هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود* صحنه پيوسته بجاست* خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد…* مهندسی صنایع و مالی را زمینه ساز خلاقیت می دانم، دید باز و سیستماتیک ویژگی این دو رشته است. از این رو همواره مطالب متنوعی در خندون منتشر می‌شود. نظرات شما همیشه روشنی بخش مسیرم بوده است.

مطالب مرتبط

3 Comments

 1. 2

  sahel

  باسلام و تشکر از شما . این موضوع و اشتباه نادرست از حروف غ و ق در زبان فارسی ، وقتی در بین مردم عادی باشه تاسف آوره ولی هزار برابر تاسف آورتر وقتیه که یک دبیر اونم دبیر ادبیات !!! این دو حرف رو به جای هم به کار ببره ! ( غالی ، غوری و ..) من خودم شاهد این موضوع بودم و واقعا دچار حیرت و البته تاسف شدم که واقعا افرادی که به عنوان دبیر و دربخش آموزش دانش آموزان کار می کنند چطور بدون گزینش علمی سر کلاسها حاضر میشن و می خوان راهنمای بچه ها هم باشن .واقعا آموزش و پرورش هم در این باره مسووله .

  پاسخ
  1. 2.1

   محمد حسین عامری

   سلام
   داستان وقتی جالب تر می شود که یک ارگان شماره پیامکی مجازی خریداری کند و شماره آن که با ۳۰۰۰ شروع می شود را به صورت ۰۳۰۰۰ در مقیاس کلان چاپ و منتشر کند و بعدا منتظر باشد تا مردم از طریق این سامانه از کارش انتقاد کنند.
   وقتی با این موارد برخورد می کنید سعی کنید گزارش کنید به قول دوستی حداقل فایده ی گزارش ایجاد جو روانی است که متوجه می شوند که هنوز افراد آگاهی هستند که متوجه اشتباهات می شوند.
   سپاس

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *