درباره نویسنده

محمد حسین عامری

به نام خدا زندگی صحنه يکتای هنرمندی ماست* هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود* صحنه پيوسته بجاست* خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد…* مهندسی صنایع و مالی را زمینه ساز خلاقیت می دانم، دید باز و سیستماتیک ویژگی این دو رشته است. از این رو همواره مطالب متنوعی در خندون منتشر می‌شود. نظرات شما همیشه روشنی بخش مسیرم بوده است.

مطالب مرتبط

3 Comments

 1. 1

  ghazal

  عالی بود واقعاً من که انگیزم واسه درس خوندن بیشتر شد با خوندن این مطالب.

  پاسخ
 2. 2

  ghazal

  salam.amroz ye amtahan dashtam.khili khonde bodam vali sar galase amtehan hichi yadam nemiyomad.engar faramoshi gereftam.kash ye rah hal vase in ke chikar konim ke injori nashim ro migoftid.vali vaghan khili khondam.age namikhondam ziyad narahat nemishodam vali vaghti bakhoni yadet nayad………

  پاسخ
  1. 2.1

   محمدحسین عامری

   سلام
   متاسقم ولی چند نکته را به خاطر بسپارید.
   همیشه با نام خدا پاسخ به سوالات را آغاز کنید، همانا نام خدا آرامش بخش دلها است.
   در هنگام مطالعه، صورت سوال به اندازه ی جواب آن مهم است پس سوال را خوب بخوانید چون سوال نیمی از جواب است با اینگونه مطالعه مشکلات شما در سرجلسه امتحان کاهش می یابد.
   وقتی مراقبین برگه ها را پخش می کنند هیچ گاه به تمامی سوالات نگاه نکنید حتی برای اینکه تعداد سوالات را ببینید.
   از سوال اول شروع به پاسخ دادن کنید به ترتیب جواب سوالات را بنویسید اگر پاسخ سوالی را فراموش کردید جای کافی برای پاسخ بگذارید و به سراغ سوالات بعدی بروید چون ذهن انسان دارای قابلیتی است که به صورت خودکار به دنبال اطلاعات موجود در مغز به دنبال جواب سوال قبل می گردد.
   همیشه برای ۲۰ مطالعه کنید ولی واقع بین باشید ۲۰ گرفتن در تمامی دروس آسان نیست.
   اگر توقعتان در حد ایده آل و منطقی باشد دچار استرس کمتری می شوید.
   استرس عامل اصلی فراموشی است همیشه به خاطر بسپارید که سوالی که برای شما سخت است برای دیگران نیز به همان اندازه سخت است پس در صورت مواجه با سوالات سخت دچار استرس نشوید.
   راه حل های فوق از مواردی بود که همیشه به من کمک کرده است.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *